Wydra

Kolorowe Zakończenie Lata

Wakacje 2021 dobiegły końca. Pora zbierać siły do nowych wyzwań, jakie czekają na nas podczas kolejnego roku szkolnego i kulturalnego. W niedzielę, 29 sierpnia 2021 roku, miało miejsce Kolorowe Zakończenie Wakacji – festyn rekreacyjny. Podczas imprezy można było oglądać m.in. wystawę starych, zabytkowych pojazdów, pokazy i wystawę samochodów strażackich, były stoiska dla dzieci, można było uzyskać informację, gdzie można się jeszcze zaszczepić, jak wziąć udział w Spisie Powszechnym, prezentowała się Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zelów, Zespół Szkół Ponadpodstawowych... I my mieliśmy swoje stoisko, na którym prezentowaliśmy wyroby rękodzielnicze, pocztówki ze słowami nadziei i „Gazetę Kulturalną”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty rękodzieła artystycznego dla dzieci, prowadzone przez naszą koleżankę...

[Fot. K. Badowski, A. Dębkowski]

Deklaracja