Zelowscy Twórcy
Konkurs recytatorski dla dzieci o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki” - 16.05.2017
KONKURS RECYTATORSKI DLA DZIECI
o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe Wierszyki"
w ramach projektu
"Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką - Świerszczykowe wierszyki"
ELIMINACJE GMINNE
POD PATRONATEM BURMISTRZA ZELOWA URSZULI ŚWIERCZYŃSKIEJ
Dom Kultury w Zelowie
16 maja 2017 r. godz. 9.00
KONKURS RECYTATORSKI DLA DZIECI
o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe Wierszyki"
w ramach projektu
"Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką - Świerszczykowe wierszyki"
Wiktoria Zielińska - Pszczoła, Michał Jankowiak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
Hanna Kruk - Śmiech to zdrowie, Agnieszka Frączek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
Anna Chęcińska - O niebezpieczeństwie kłótni, Zygmunt Marek Miszczak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
Dominik Wójcik - Pan Zielonka, Maria Konopnicka, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie
Aleksandra Przybylska - Nasze kwiaty, Maria Konopnicka, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie
Rozalia Kurek - Kaczka - dziwaczka, Jan Brzechwa, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Barbara Czyżewska - Na straganie, Jan Brzechwa, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Maja Krawczyk - Przyjście wiosny, Jan Brzechwa, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Lena Woźniak - Zielone serce, Roman Pisarski, Przedszkole Edukacyjne w Zelowie
Jan Jersak - Pająk, Andrzej Szmurło, Przedszkole Edukacyjne w Zelowie
Wiktoria Matys - Co to jest ekologia, Danuta Klimkiewicz, Wiesław Drabik, Przedszkole Edukacyjne w Zelowie
Igor First - Trudny rachunek, Julian Tuwim, Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich
Anna Kubiak - Niedźwiedź i pszczoła, Rafał Lasota, Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich
Sylwia Karbowniczak - Brzezina, Władysław Bełza, Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich
Maja Gral - Ratujmy Ziemię, Gabriela Skrzypczyk, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie
Nina Wiśniewska - Śmieci, autor nieznany, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie
Marta Pospiszył - Zielone serce, Roman Pisarski, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie
Pola Papuga - Sum, Jan Brzechwa, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie
Nikola Muras - Spóźniony słowik, Julian Tuwim, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
Szymon Gwizdała - Stonoga i jeż, Agnieszka Frączek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
Adrian Stankiewicz - Obiecanki, Agnieszka Frączek, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
Wyniki
I miejsce: Nikola Muras, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
II miejsce: Pola Papuga, Przedszkole Samorządowe nr 4 w Zelowie
III miejsce: Rozalia Kurek, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Wyróżnienia
- Aleksandra Przybylska, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie
- Wiktoria Zielińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
- Sylwia Karbowniczak, Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich