Materiały dla wszystkich grup tanecznych

Fitness panie

W dalszym ciągu pracujemy nad swoją kondycją z piłkami FITBALL. Tym razem zapraszam do skorzystania z dodatkowego obciążenia jakim są hatelki lub butelki 0,5 l. Dodatkowe obciążenie pozwoli na wydajniejszą pracę oraz wejście na wyższy poziom spalania zbędnych kalorii.

Zabawa taneczna dla najmłodszej grupy dziecięcej

Mam nadzieję, że już powoli zaczynacie tęsknić za szkołą, zajęciami i tańcem. Cały czas przypominam o ruchu na świeżym powietrzu rower, rolki, hulajnogi wyjmujemy z piwnicy i się ruszamy! Przed telewizorem też się ruszamy Just Dance i Xbox to oczywiście świetna alternatywa taneczna, uczymy się nowych kroków, a dla osób nieposiadających Xbox mam małą inspirację do zabawy w domu ;)

oraz mały Bonus :)

Break Dance

Zapraszam do obejrzenia i spróbowania zrobienia jednego lub wielu różnych kroków wykonywanych przez młodego b-boy prezentującego swoje umiejętności w programie telewizyjnym.

Taniec break dance jest bardzo pokazowy ale można go wykonywać w domu.

Pamiętajcie o rozgrzewce: propozycja dla Was w warunkach domowych (od 1:43 w materiale filmowym).

Średnia i najstarsza grupa

Taniec w domu to czas nad rozwijaniem swojego flow czyli swojego stylu w oparciu o różne kroki i techniki taneczne. Zapraszam Was do zapoznania się z krokami tańca Suffle Dance. Shuffle Dance wykonywany jest do rytmicznej muzyki elektronicznej, dzięki czemu sprawia wrażenie niezwykle skocznego i radosnego tańca. Ruchy i kroki w Shuffle Dance opierają się przede wszystkim na pracy stóp – kroki wykonuje się na zmianę zaczynając od pięty i placów. W tym tańcu nie brak ciekawych przejść i kroków, jak na przykład słynny „running man”, który imituje płynny bieg w miejscu czy krok T.

Pozdrowienia i do zobaczenia mam nadzieję, że już niedługo w Domu Kultury :)

Wasz instruktor: Mariusz Ziębaczewski

WSZYSTKIE MATERIAŁY UŻYTE NA POTRZEBY ZAJĘĆ NIE SĄ WŁASNOŚCIĄ DOMU KULTURY. ZACZERPNIĘTO JE Z SERWISU www.youtube.com. WSZYSTKIE TELEDYSKI UDOSTĘPNIONE SĄ NA PRAWACH OGÓLNODOSTĘPNYCH. W RAZIE CHĘCI KOPIOWANIA, ZGRYWANIA PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELEM.

Patroni

roku 2020