Welcome to Dom Kultury w Zelowie   Click to listen highlighted text! Welcome to Dom Kultury w Zelowie Powered By GSpeech

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • photo04.jpg
 • photo05.jpg
 • photo06.jpg
 • photo08.jpg

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8.00 - 20.00
Wtorek 8.00 - 20.00
Środa 8.00 - 20.00
Czwartek 8.00 - 20.00
Piątek 8.00 - 20.00
   

Prow/Projekty

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 185

W tygodniu 44

W miesiącu 4084

Łącznie 107232

Lokomotywą po wiedzę

organizator projektu

Organizator projektu

organizator projektu

Projekt dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 

Projekt 2018

Galeria 

ARCHIWALNA WERSJA STRONY

 

Aktualności

 

Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”

pod Honorowym Patronatem Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej

 

Łódzki Dom Kultury po raz szósty zaprosił Dom Kultury w Zelowie do współpracy przy realizacji projektu „Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe Wierszyki”. W ramach projektu ogłoszone zostały konkursy plastyczne i konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki”, skierowany do dzieci w wieku 5 – 11 lat.

15 maja br. najmłodsi recytatorzy z Gminy Zelów uczestniczyli w Gminnych Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”, zorganizowanych przez Dom Kultury. W konkursie wzięło udział 18. reprezentantów szkół i przedszkoli naszej gminy. Bliska dzieciom tematyka konkursu i przyjemna atmosfera, panująca podczas prezentacji, pozwoliły na ciekawą i swobodną interpretację wybranych wierszy. Komisja konkursowa, po uważnym wysłuchaniu wszystkich uczestników, wytypowała laureatów, którzy reprezentować będą naszą gminę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 26 maja br. w Łódzkim Domu Kultury: I miejsce – Maja Plucińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie; II miejsce – Kacper Przybylski, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie; III miejsce – Maja Szafran, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. Przyznano również trzy wyróżnienia dla Mai Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej w Wygiełzowie, Błażeja Grzegorczyka z Przedszkola Samorządowego nr 1 i Wiktorii Tosik ze Szkoły Podstawowej w Bujnach Szlacheckich.

Dzieci nagrodzone zostały atrakcyjnymi upominkami wręczonymi przez Panią Urszulę Świerczyńską – Burmistrza Zelowa oraz przez Panią Agnieszkę Mysłowską – Sekretarza Miasta.

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w konkursie wojewódzkim.

 

Kontrast

Nasi Partnerzy

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • photo04.jpg
 • photo05.jpg
 • photo06.jpg
 • photo08.jpg
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech