Welcome to Dom Kultury w Zelowie   Click to listen highlighted text! Welcome to Dom Kultury w Zelowie Powered By GSpeech

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • photo04.jpg
 • photo05.jpg
 • photo06.jpg
 • photo08.jpg

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8.00 - 20.00
Wtorek 8.00 - 20.00
Środa 8.00 - 20.00
Czwartek 8.00 - 20.00
Piątek 8.00 - 20.00
   

Prow/Projekty

Licznik odwiedzin

Dziś 137

Wczoraj 226

W tygodniu 363

W miesiącu 3753

Łącznie 190468

Lokomotywą po wiedzę

organizator projektu

Organizator projektu

organizator projektu

Projekt dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 

Projekt 2018

Galeria 

Kolorowa Lokomotywa 2019

 

ARCHIWALNA WERSJA STRONY

 

Aktualności

 

Gminne Eliminacje Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”

pod Honorowym Patronatem Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej

 

Łódzki Dom Kultury po raz szósty zaprosił Dom Kultury w Zelowie do współpracy przy realizacji projektu „Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe Wierszyki”. W ramach projektu ogłoszone zostały konkursy plastyczne i konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki”, skierowany do dzieci w wieku 5 – 11 lat.

15 maja br. najmłodsi recytatorzy z Gminy Zelów uczestniczyli w Gminnych Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”, zorganizowanych przez Dom Kultury. W konkursie wzięło udział 18. reprezentantów szkół i przedszkoli naszej gminy. Bliska dzieciom tematyka konkursu i przyjemna atmosfera, panująca podczas prezentacji, pozwoliły na ciekawą i swobodną interpretację wybranych wierszy. Komisja konkursowa, po uważnym wysłuchaniu wszystkich uczestników, wytypowała laureatów, którzy reprezentować będą naszą gminę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 26 maja br. w Łódzkim Domu Kultury: I miejsce – Maja Plucińska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie; II miejsce – Kacper Przybylski, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie; III miejsce – Maja Szafran, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. Przyznano również trzy wyróżnienia dla Mai Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej w Wygiełzowie, Błażeja Grzegorczyka z Przedszkola Samorządowego nr 1 i Wiktorii Tosik ze Szkoły Podstawowej w Bujnach Szlacheckich.

Dzieci nagrodzone zostały atrakcyjnymi upominkami wręczonymi przez Panią Urszulę Świerczyńską – Burmistrza Zelowa oraz przez Panią Agnieszkę Mysłowską – Sekretarza Miasta.

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w konkursie wojewódzkim.

 

Kontrast

Nasi Partnerzy

Patroni

roku 2019

 

Gustaw Herling-Grudziński

 

Anna Walentynowicz

 

Stanisław Moniuszko

 

Unia Lubelska

Powstania Śląskie

Sponsorzy Dni Zelowa

 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • photo04.jpg
 • photo05.jpg
 • photo06.jpg
 • photo08.jpg
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech